Sąd Rejonowy w Garwolinie

Kuratorzy

 

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej    

połączony
siedziba:
Sąd Rejonowy w Garwolinie
08 - 400 Garwolin, Al. Legionów 46
email: zkss@garwolin.sr.gov.pl
 
godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek - piątek godz. 9.00 - 15.00
 
 
Kierownik Zespołu Kuratorskiego
 
Teresa Anna Krupińska
08-400 Garwolin
ul. Al. Legionów 46
pok.215, tel. (25) 684 17 70
poniedziałek, wtorek, czwartek,
email: teresa.krupinska@garwolin.sr.gov.pl
 
Sekretariat Zespołu Kuratorskiego
Marta Żmudzin
pok. 214 tel. (25) 684 17 75
fax 025 682 30 41 lub 42 wewn. 279
 
 
 
Kuratorzy Zawodowi
do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych i nieletnich
08-400 Garwolin
ul. Aleja Legionów 46
 
Ewa Jaskulska - środa, piątek -pokój 212  tel. (25) 684 17 78
email: ewa.jaskulska@garwolin.sr.gov.pl
 
Beata Juszczak - poniedziałek, czwartek-pokój 213  tel. (25) 684 17 77
email: beata.juszczak@garwolin.sr.gov.pl
 
Jolanta Prudzyńska - wtorek, czwartek-pokój 212  tel. (25) 684 17 78
email: jolanta.prudzynska@garwolin.sr.gov.pl
 
Katarzyna Szrek - środa, piątek -pokój 213  tel. (25) 684 17 77
email: katarzyna.szrek@garwolin.sr.gov.pl
 
Marta Poszytek - poniedziałek, środa - pokój 214 tel. (25) 684 17 76
email: marta.poszytek@garwolin.sr.gov.pl
 
 
 
Kuratorzy zawodowi
do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych
08-400 Garwolin
ul. Aleja Legionów 46
 
Nina Braun - poniedziałek, środa, -pokój 219  tel. (25) 684 17 11 72
email: nina.braun@garwolin.sr.gov.pl
 
Jarosław Cendrowski - wtorek, piątek, -pokój 203  tel. (25) 684 17 76
email: jaroslaw.cendrowski@garwolin.sr.gov.pl
 
Anna Markowska - wtorek, czwartek, -pokój 220  tel. (25) 684 17 71
email:anna.markowska@garwolin.sr.gov.pl
 
Iwona Ptach - środa, piątek, -pokój 220  tel. (25) 684 17 71
email: iwona.ptach@garwolin.sr.gov.pl
 
Agnieszka Stępnicka - poniedziałek, czwartek,-pokój 219  tel. (25) 684 17 75
email: agnieszka.stepnicka@garwolin.sr.gov.pl

Metadane

Data publikacji : 24.09.2009
Data modyfikacji : 12.05.2020
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Garwolinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Marek Mikulski
Osoba udostępniająca informację:
Marek Mikulski
Osoba modyfikująca informację:
Marek Mikulski

Opcje strony

do góry